Description
Per direct komen er 4 kamers vrij aan de Herestraat 111A te Groningen. Het pand is onlangs volledig gerenoveerd.
Locatie:
De kamers zijn gelegen midden in het centrum. In de directe omgeving bevinden zich supermarkten, zoals de Jumbo en Albert Heijn. Daarnaast zijn winkels, restaurants en sportscholen gemakkelijk bereikbaar. Mogelijkheden tot openbaar vervoer zijn binnen hand bereik met een aantal bushaltes om de hoek en het Hoofdstation op 10 minuten loopafstand.
Indeling:
Op de eerste verdieping bevinden zich kamer 1 die beschikt over een woonkamer van +- 19m2 en een aparte slaapkamer van +-5m2, kamer 2 is een kamer van +- 18m2, de gezamenlijke keuken van 15m2 en de gemeenschappelijke woonkamer van +-13m2. Aan de achterzijde bevindt zich nog een riant balkon van circa 20m2. Ook bevindt de badkamer van +- 4m2 en het aparte toilet zich op deze verdieping. De gedeelde ruimtes deel met 4 huisgenoten in totaal.
Op de tweede verdieping bevinden zich kamer 3 van +- 11m2 met aansluitend een eigen balkon van +- 5m2, en kamer 4 van +- 15m2.
Het pand is volledig gerenoveerd en verduurzaamd. Door de renovatie werkzaamheden beschikt het pand nu over een energielabel A+++ en is het onderhoud zowel binnen als buiten uitstekend.
Huurprijs en borg:
De huurprijs voor kamer 1 bedraagt €990,- inclusief een voorschot van €85,- voor gas, water, elektra, internet en televisie. De waarborgsom bedraagt één maand huur.
De huurprijs voor kamer 2 bedraagt €905,- inclusief een voorschot van €85,- voor gas, water, elektra, internet en televisie. De waarborgsom bedraagt één maand huur.
De huurprijs voor kamer 3 bedraagt €840,- inclusief een voorschot van €85,- voor gas, water, elektra, internet en televisie. De waarborgsom bedraagt één maand huur.
De huurprijs voor kamer 4 bedraagt €870,- inclusief een voorschot van €85,- voor gas, water, elektra, internet en televisie. De waarborgsom bedraagt één maand huur.
Let op! De kamers komen niet in aanmerking voor Huurtoeslag.
Beschikbaarheid en huurperiode:
De kamers zijn per direct beschikbaar. De huurovereenkomst wordt aangegaan voor onbepaalde tijd.
Interesse:
Reacties kunnen uitsluitend via onze website worden ingediend door te klikken op ‘Reageer op dit object’. Telefonische reacties kunnen wij helaas niet in behandeling nemen. Vanwege het grote aantal aanvragen kunnen wij niet op iedereen reageren. Wij nodigen doorgaans circa 5 kandidaten uit voor een bezichtiging. We kunnen helaas niet iedereen persoonlijk beantwoorden of uitnodigingen.