Kerkstraat 267 (Hoogezand): 20 Gerenoveerde appartementen (ongemeubileerd)
In de voormalige dansschool van Hoogezand komen 20 prachtige gerenoveerde appartementen te huur per 1 januari 2023.
Het appartementencomplex is gelegen in hartje Hoogezand nabij het winkelcentrum de Hooge Meeren. In het winkelcentrum bevinden zich de supermarkten Albert Heijn en Lidl, maar ook een Xenos, Hema en Big Bazar.
De woningen zijn allemaal voorzien van een luxe keuken met inbouwapparatuur en een luxe badkamer. Door de hoge plafonds, de open trap in de woonkamer en de balkenplafond in de slaapkamer zijn de appartementen zeer sfeervol en een heerlijke plek om in te wonen.
De maandelijkse huurprijs per appartement bedraagt €950,-. inclusief gas, water, elektra en internet. Huurtoeslag is mogelijk!
Let op! De woningen zijn eerder gemeubileerd verhuurd, maar worden per 01-01-2023 ongemeubileerd verhuurd.
Titel | Huur | Status | Type | Oppervlakte | Doel | Slaapkamers | Badkamers |
---|